Новости публикуются на языке оригинала

АЦСК ІДД ДФС повідомляє: на виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» від 09.04.2015 р. № 317 й окремих постанов Верховної Ради України про перейменування адміністративно-територіальних одиниць, розпорядником Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань (далі — Єдиний державний реєстр) було внесено зміни до облікових даних суб’єктів господарювання, а саме — перейменовано назви міст, селищ, сіл, районів, районів у містах і вулиць.

Для уникнення непорозумінь під час отримання послуг електронного цифрового підпису від АЦСК ІДД ДФС реєстраційні картки необхідно заповнювати в такий спосіб:

  • для юридичних осіб і фізичних осіб — підприємців у полі «Юридична адреса (місцезнаходження філії), адреса реєстрації місця проживання» необхідно вказувати інформацію відповідно до даних Єдиного державного реєстру;
  • для фізичних осіб, у т.ч. які здійснюють незалежну професійну діяльність, слід зазначати адресу реєстрації місця проживання відповідно до паспортного документа.
Бухгалтерский сервис «Интерактивная бухгалтерия»