Новости публикуются на языке оригинала

Розробники комп’ютерної програми «M.E.Doc» на своєму веб-сайті розмістили практичні поради для користувачів щодо роботи з новими формами Звіту з ЄСВ у згаданій програмі.

Для комфортної роботи зі звітністю ЄСВ у комп’ютерній програмі «M.E.Doc» реалізовано можливість копіювання раніше поданих звітів із конвертацією в нові форми бланків.

Після копіювання звіт за новою формою (J/F) буде розміщено в обраному періоді, усі скопійовані документи (таблиці) будуть виділені зеленим кольором, їх можна відкривати та редагувати. Конвертуються таблиці 5, 6, 7, 8 та 9, а таблиці 1, 2, 3 та 4 необхідно створити. Слід зауважити, що в програмі реалізовано можливість заповнення таблиці 1 на підставі таблиці 6; таблиці 2 — на підставі таблиці 8; таблиці 3 — на підставі таблиці 9; така функція є актуальною й для нових форм.

Такий фунціонал значно зменшує навантаження на бухгалтера, адже немає потреби вносити великі обсяги даних за всіма співробітниками знову.

У бухгалтерів, які заповнюють звіти з ЄСВ у своїх бухгалтерських програмах, є можливість скористатися функцією завантаження звіту до КП «M.E.Doc» у форматі .dbf. Імпортувати можна таблиці 5–9 додатка 4. 

Імпортувати звіти у форматі .dbf можна також зі звітів за старою формою (І). Розуміючи, що зміни стосовно реалізації нових форм звітів ЄСВ  (із кодами J/F) у бухгалтерських облікових системах можуть затягтися, розробники КП «M.E.Doc» реалізували можливість імпорту звітів у форматі .dbf як із нових форм (J/F), так і зі звітів за формою І.

Для нових форм ЄСВ із кодами J/F реалізовано та підключено контролі й перевірки, котрі допоможуть бухгалтерам не припускатися помилок під час заповнення звітності.

Звичний сервіс із імпорту файлів звітності у форматі .xml також доступний для версій форм ЄСВ із кодами J/F.

У зв’язку з вимогами Наказу № 441 передбачено формування різних комплектів додатка 5 для ФОП і самозайнятих осіб. Формування певного комплекту додатка 5 у програмі «M.E.Doc» залежить від установленої відмітки — «особи, які забезпечують себе роботою самостійно» у розділі  «Картка підприємства>Пенсійний фонд».

Бухгалтерский сервис «Интерактивная бухгалтерия»