Новости публикуются на языке оригинала

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області на своєму веб-сайті нагадує, що за ІV квартал 2015 року та наступні податкові періоди платники рентної плати звітують за новою формою декларації, затвердженою наказом Мінфіну від 17.08.2015 р. № 719.

Під час аналізу даних податкової звітності з рентної плати за спеціальне використання води (далі — Плата) за І квартал 2016 року встановлено найпоширеніші помилки, яких припускаються платники при декларуванні податкових зобов’язань із Плати, а саме:

  • неправильне застосування платниками ставок Плати, визначених ст. 255 ПКУ, що призводить до неправильного обчислення податкових зобов’язань (додатки 5 та 7);
  • неправильне визначення коду водного об’єкта (додаток 5);
  • помилково в додатку 5 за І квартал 2016 року заповнюється рядок 12 «Податкове зобов’язання з початку року за попередній звітний період» при тому, що за звітний І квартал 2016 року попереднього звітного періоду не може бути;
  • неправильне заповнення додатка 5: за умови заповнення рядка 11 «Податкове зобов’язання з початку року» не заповнено рядок 13 «Податкове зобов’язання за податковий (звітний) квартал».
Бухгалтерский сервис «Интерактивная бухгалтерия»