Новости публикуются на языке оригинала

Мінсоцполітики в листі від 25.11.2015 р. № 1531/13/84-15 роз’яснило окремі питання, пов’язані з компенсацією за невикористану відпустку в разі переведення працівника на інше підприємство.

1. У разі переведення працівника на роботу на інше підприємство грошова компенсація за не використані ним дні щорічних відпусток за його бажанням має бути перерахована на рахунок підприємства, куди перейшов працівник. При цьому до стажу роботи, що надає право на відпустку, зараховується час, за який працівник не використав відпустки за попереднім місцем роботи.

2. Розрахунковий період для обчислення середньої заробітної плати для оплати часу відпусток або виплати компенсації за невикористані відпустки, який настане після переведення на нове місце роботи, визначатиметься за новим місцем роботи.

3. Під час надання відпустки на новому місці роботи дні щорічної відпустки, яка надається за період роботи на попередньому місці роботи, оплачуються із суми компенсації, яка перерахована на нове місце роботи.

4. Якщо компенсація за невикористану відпустку була нарахована та з неї сплачено ЄСВ на попередньому місці роботи, а виплачена на новому місці роботи, то в разі настання страхового випадку в період перебування в трудових відносинах за новим місцем роботи під час обчислення середньої заробітної плати вона не враховується.

  1.  
Бухгалтерский сервис «Интерактивная бухгалтерия»