Новости публикуются на языке оригинала

Мінсоцполітики розробило проект змін до постанови КМУ, яка стосується виплат за кошти Фонду соцстраху особам, котрі переміщені із зони АТО.

Проектом акта пропонується врегулювати питання про отримання матеріального забезпечення та соціальних послуг у робочих органах Фонду соціального страхування України застрахованими особами, які перебувають (перебували) у трудових відносинах із бюджетними установами та підприємствами, організаціями, що належать до сфери їх управління, що перереєструвалися на території, де органи державної влади здійснюють свої повноваження в повному обсязі, але не забезпечили провадження своєї діяльності.

Так, постановою КМУ «Про деякі питання фінансування бюджетних установ, здійснення соціальних виплат населенню та надання фінансової підтримки окремим підприємствам і організаціям Донецької та Луганської областей» від 07.11.2014 р. № 595 доручено забезпечити переміщення бюджетних установ із населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження, у населені пункти, на території яких органи державної влади здійснюють свої повноваження в повному обсязі. Переміщення здійснюється лише тих установ, які можуть забезпечити провадження своєї діяльності.

Зазначене призвело до того, що вказані організації (страхувальники) не можуть надати робочим органам Фонду за новим місцем реєстрації заяви-розрахунки для здійснення фінансування на виплату матеріального забезпечення застрахованим особам, оскільки не мають, у тому числі відкритих рахунків для його отримання.

Бухгалтерский сервис «Интерактивная бухгалтерия»