Новости публикуются на языке оригинала

ДФС у листі від 27.04.2016 р. № 9614/6/99-99-15-03-02-15 зазначила: відповідно до п. 37 Положення про митні декларації, затвердженого постановою КМУ від 21.05.2012 р. № 450, оформлення аркуша коригування можливе за умови отримання органом доходів і зборів інформації про перерахування декларантом до державного бюджету митних платежів у вигляді доплати чи підтвердження Казначейством факту повернення з державного бюджету коштів після закінчення митного оформлення.

Унесення змін до митної декларації на бланку єдиного адміністративного документа шляхом оформлення аркуша коригування здійснюється в порядку, затвердженому наказом Міністерства фінансів України від 06.11.2012 р. № 1145.

Аркуш коригування заповнюється й оформлюється органом доходів і зборів у разі:

  • отримання митним органом інформації про перерахування декларантом до державного бюджету митних платежів у вигляді доплати чи підтвердження Казначейством факту повернення з державного бюджету коштів після закінчення митного оформлення;
  • необхідності виправлення за письмовим зверненням декларанта чи вповноваженої ним особи помилково зазначених в оформленій митній декларації на бланку єдиного адміністративного документа відомостей про товари, не пов’язаних із перерахуванням сум митних платежів за такою митною декларацією;
  • необхідності відображення за письмовим зверненням декларанта чи вповноваженої ним особи відомостей про товари, що стали відомі після закінчення митного оформлення товарів, не пов’язаних із перерахуванням сум митних платежів за митною декларацією єдиного адміністративного документа.
Бухгалтерский сервис «Интерактивная бухгалтерия»