Новости публикуются на языке оригинала

ГУ ДФС у Тернопільській області повідомляє, що при ввезенні товарів на митну територію України в графі 2 сертифіката з перевезення EUR.1 або в декларації інвойс зазначається лише повна назва «Європейський Союз» або скорочена назва «ЄС» преференційного походження товарів.

Сертифікат із перевезення товару EUR.1 має бути виданий митними органами країни експорту на письмову заяву експортера чи, під відповідальність експортера, його вповноваженим представником. Для цього експортер або його вповноважений представник має заповнити сертифікат із перевезення товару EUR.1, а також бланк заяви, зразок якої наведений у додатку III до Протоколу 1 до Угоди («Щодо визначення концепції «походження товарів» і методів адміністративного співробітництва»).

Графа 2 сертифіката з перевезення товару EUR.1 «Сертифікат, що використовується у преференційній торгівлі між» є обов’язковою для заповнення експортером. При цьому в такій графі сертифіката з перевезення EUR.1 або в декларації інвойс зазначається повна назва «Європейський Союз» або скорочена назва «ЄС» преференційного походження товарів.

Скорочена назва «ЄС» може бути вказана в документах про походження товарів однією з мов, якими складено Угоду про асоціацію між Україною та ЄС.

Бухгалтерский сервис «Интерактивная бухгалтерия»