Новости публикуются на языке оригинала

Мінсоцполітики розробило проект Типового положення про преміювання державних службовців органів державної влади, інших державних органів, їхніх апаратів (секретаріатів).

Типове положення розроблено відповідно до Закону України «Про державну службу» і встановлює порядок визначення розмірів, нарахування та виплати премій державним службовцям органів державної влади, інших державних органів, їхніх апаратів (секретаріатів), які займають посади державної служби категорій «Б» і «В».

Державним службовцям можуть установлюватися такі види премій:

1) премія за результатами щорічного оцінювання службової діяльності;

2) місячна чи квартальна премія відповідно до особистого внеску в загальний результат роботи державного органу.

Установлення премій державним службовцям здійснюється керівником державної служби в державному органі відповідно до затвердженого ним положення про преміювання, розробленого згідно з Типовим положенням і погодженого з виборним органом первинної профспілкової організації (за наявності).

Розмір премії державного службовця встановлюється керівником державної служби в державному органі шляхом видання відповідного наказу (розпорядження).

Розмір місячної чи квартальної премії державного службовця встановлюється у відсотках до посадового окладу з урахуванням фактично відпрацьованого часу.

Бухгалтерский сервис «Интерактивная бухгалтерия»