Новости публикуются на языке оригинала

Мінрегіон у листі від 21.03.2016 р. № 7/15-2930 роз’яснило порядок врахування трудовитрат робітників, зайнятих на керуванні й обслуговуванні орендованої будівельної техніки, що використовується на будівництві об'єкта, під час обчислення вартості будівництва.

Так, при укладанні договору оренди будівельної техніки сторонами зазначаються умови її експлуатації.

У разі якщо, відповідно до договору оренди, експлуатація орендованої будівельної техніки здійснюється машиністами підрядника, при визначенні вартості виконаних підрядних робіт, що здійснюються із застосуванням такої техніки, загальновиробничі й адміністративні витрати, а також прибуток ураховуються в цілому по об'єкту будівництва й обчислюються з урахуванням трудовитрат машиністів, зайнятих на керуванні й обслуговуванні орендованих машин і механізмів.

Якщо договором оренди зазначено, що експлуатація орендованої будівельної техніки здійснюється машиністами орендодавця, у такому випадку загальновиробничі й адміністративні витрати, а також прибуток по об'єкту будівництва в цілому обчислюються без урахування трудовитрат машиністів, зайнятих на керуванні й обслуговуванні орендованої будівельної техніки.

Бухгалтерский сервис «Интерактивная бухгалтерия»