Новости публикуются на языке оригинала

Спеціалісти ДПІ в Голосіївському районі ГУ ДФС у м. Києві надали відповідь на запитання: чи можливе прийняття податкових декларацій і визнання їх податковим документом у разі відсутності реквізитів, установлених ст. 48 ПКУ, або наявності помилок у них (а саме: неправильно вказаного коду юридичної особи)?

По-перше, якщо надіслані податкові документи сформовано з порушеннями п.п. 48.3 і 48.4 ПКУ, платнику податків в електронному вигляді направляється друга квитанція з повідомленням про відмову в прийнятті податкової декларації із зазначенням причин такої відмови.

У разі якщо зазначений у декларації податковий номер платника податків, за яким він обліковується в органах ДФС, не відповідає коду ЄДРПОУ юридичної особи в ЕЦП, що є аналогом відбитку печатки, у прийнятті такої декларації буде відмовлено через невідповідність формату (стандарту) електронного документа звітності суб’єктів господарювання чи відсутність платника податків на обліку у відповідному органі ДФС.

По-друге, податкова декларація, заповнена з порушеннями норм п.п. 48.3, 48.4 ПКУ, вважається неподаною.

Бухгалтерский сервис «Интерактивная бухгалтерия»