Новости публикуются на языке оригинала

Уряд постановою КМУ від 24.02.2016 р. № 113 визначив Порядок електронного адміністрування реалізації пального.

Рахунки платників акцизного податку в системі електронного адміністрування реалізації пального відкриваються в Державній казначейській службі.

Електронний рахунок відкривається платнику податку Казначейством автоматично без укладення договору й на безоплатній основі. На електронний рахунок платник податку зараховує необхідну суму коштів виключно із власного поточного рахунка.

Платник податку має право отримувати в ДФС інформацію про стан свого електронного рахунка, а також про суму податку, на яку він має право зареєструвати заявку на поповнення обсягу залишку пального, на підставі запитів, які він надсилає до ДФС.

Електронний рахунок відкривається платнику податку для перерахування акцизного податку в сумах, необхідних для реєстрації платником податку заявок на поповнення обсягів залишків пального.

Кошти, зараховані платником податку на електронний рахунок, автоматично перераховуються Казначейством на бюджетний рахунок, призначений для сплати акцизного податку з реалізації пального, протягом операційного дня, у який такі кошти зараховані на електронний рахунок.

Казначейство подає ДФС у розрізі платників податку інформацію про перераховані з їх електронних рахунків кошти до бюджету не пізніше операційного дня, що настає за днем такого перерахування.

Нагадаємо:

  • у товаросупровідних документах на пальне обсяги пального відображаються виробниками пального в кілограмах і літрах, які приведені до температури 15°С;
  • товаросупровідні документи подаються суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності під час митного оформлення пального до контролюючих органів із відомостями щодо обсягів пального, що ввозиться на митну територію України, у кілограмах і літрах, які приведені до температури 15°С.
Бухгалтерский сервис «Интерактивная бухгалтерия»