Новости публикуются на языке оригинала

Уряд постановою від 16.12.2015 р. № 1049 уніс зміни до Порядку обслуговування коштів місцевих бюджетів у частині бюджету розвитку та власних надходжень бюджетних установ в установах банків державного сектора.

Зокрема, унесеними змінами передбачається:

1. Оновлення процедури відкриття в банках поточних рахунків для зарахування таких коштів.

2. Погашення кредиторської заборгованості, яка виникла під час виконання спеціального фонду кошторису за рахунок коштів бюджету розвитку та/або власних надходжень бюджетних установ у частині коштів, що обслуговуються на банківських рахунках, здійснюється виключно із зазначених рахунків.

3. Головні розпорядники бюджетних коштів здійснюють розподіл коштів бюджету розвитку місцевих бюджетів шляхом подання банкам розрахункових документів для перерахування коштів розпорядникам нижчого рівня (одержувачам) бюджетних коштів. У разі коли перерахування бюджетних коштів проводиться за цільовим спрямуванням, розрахункові документи в обов’язковому порядку повинні містити примітку щодо їх призначення.

4. Власні надходження бюджетних установ, що надійшли на відповідні рахунки, відкриті в органах Казначейства відповідно до класифікації власних надходжень, переказуються наступного робочого дня на підставі платіжного доручення, поданого органам Казначейства розпорядником бюджетних коштів, органами Казначейства на банківські рахунки розпорядників коштів.

Бухгалтерский сервис «Интерактивная бухгалтерия»