Новости публикуются на языке оригинала

МОН у листі від 18.02.2015 р. № 1/11-2072 висловилося щодо умов оплати праці педагогічних працівників навчальних закладів.

1.  Надбавки за складність і напруженість та за класність водію шкільного автобуса не пов'язані одна з одною й можуть бути встановлені одному працівникові як окремо, так і одночасно. Обмеження щодо їх одночасного встановлення нормативно-правовими актами не передбачено.

2.  Оплата праці сумісників здійснюється за фактично відпрацьовані години. Вартість години визначається відповідно до п. 73 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міносвіти від 15.04.1993 р. № 102.

3. Директор ліцею має право здійснювати в позашкільному навчальному закладі викладацьку діяльність в обсязі 240 годин на рік із погодинною оплатою праці у свій основний робочий час, а також за сумісництвом у вільний від основної роботи час і вихідні дні.

4. За години викладацької роботи чи занять із гуртками, виконані як виняток у зв'язку з виробничою необхідністю понад норму, зазначену в п. 91 Інструкції № 102, здійснюється погодинна оплата за фактичну кількість годин, але не більше 240 годин на рік.

Бухгалтерский сервис «Интерактивная бухгалтерия»