Новости публикуются на языке оригинала

ДФСУ на офіційному порталі повідомила про доопрацювання електронного сервісу «Реєстрація договорів про визнання електронних документів».

Так, починаючи з 25 листопада 2015 року платником податків укладається один Договір із територіальним органом ДФС за основним місцем обліку. До Договору додаються посилені сертифікати відкритих ключів. Для формування та подання Договору розроблено нову форму (код форми J1391004).

Додатково податківці поінформували про запровадження нового електронного сервісу управління ЕЦП, що надає можливість керівнику вносити до системи подання документів в електронному вигляді інформацію щодо сертифікатів відповідальних осіб і самостійно визначити строк, на який відповідальній особі надається право підпису податкових документів (у межах строку дії сертифіката такої відповідальної особи). Також у повідомленні може бути надана інформація щодо нового сертифіката керівника (до спливу строку дії попереднього сертифіката) або бухгалтера.

Для формування та подання платниками інформації щодо ЕЦП в електронному вигляді до Єдиного вікна подання електронної звітності розроблено нову форму Повідомлення (код форми J1391102). До Повідомлення додаються сертифікати відповідальних осіб, зазначених у Повідомленні, і таке Повідомлення підписується ЕЦП цих відповідальних осіб.

Контролери зауважили: сформоване Повідомлення обов’язково підписується керівником електронним цифровим підписом, сертифікат якого на момент отримання Повідомлення вже наявний у системі подання документів в електронному вигляді як діючий сертифікат керівника платника податків.

До завантаження запропоновано такі файли:

 

Бухгалтерский сервис «Интерактивная бухгалтерия»