Новости публикуются на языке оригинала

Мінфін затвердив новий наказ формування Реєстру великих платників податків (від 21.10.2015 р. № 911.)

Відбір платників податків для включення до Реєстру ВПП на наступний календарний рік здійснюється структурним підрозділом ДФС України, за яким закріплено функції моніторингу результатів супроводження великих платників податків, на підставі аналізу інформації:

1) про сумарні обсяги доходів від усіх видів діяльності платника податків за результатами попереднього року1 (надається структурним підрозділом ДФС України, за яким закріплено функції організації робіт із приймання та комп'ютерної обробки податкової звітності);

1У попередньому наказі Міндоходів від 27.12.2013 р. № 717 аналізувалася також інформація першого півріччя поточного року.

2) про суми сплачених до Державного бюджету України податків за платежами, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, у другому півріччі попереднього року та першому півріччі поточного року (надається структурним підрозділом ДФС України, за яким закріплено функції організації роботи з ведення обліку доходів і зборів).

Нагадаємо: до Реєстру ВПП включаються платники податків — юридичні особи, у яких обсяг доходу від усіх видів діяльності за останні чотири послідовні податкові (звітні) квартали перевищує 500 млн грн або загальна сума сплачених до Державного бюджету України податків за платежами, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, за такий самий період перевищує 12 млн грн (пп. 14.1.24 ПКУ).

Бухгалтерский сервис «Интерактивная бухгалтерия»