Новости публикуются на языке оригинала

Кабінетом Міністрів України 13 жовтня 2015 року ухвалено постанову № 837 «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції (окрім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку)».

Чинний до ухвалення зазначеної постанови Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції (окрім військовослужбовців, звільнених у запас або у відставку) передбачав здійснення закупівлі відповідних послуг обласними й Київською міською державними адміністраціями.

Постанова № 837 поширює функції закупівлі таких послуг і на районні органи соціального захисту населення. Відповідно до ухваленого документа, розпорядниками коштів нижчого рівня є орган виконавчої влади Автономної Республіки Крим, структурні підрозділи з питань соціального захисту населення обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій, структурні підрозділи з питань соціального захисту населення районних, районних у містах Києві та Севастополі державних адміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах (окрім міст Києва та Севастополя) рад.

Ухвалення Постанови № 837 сприятиме вдосконаленню механізму використання коштів, передбачених у Державному бюджеті України на 2015 рік за програмою 2505170 «Заходи із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції (окрім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку)».

 

Бухгалтерский сервис «Интерактивная бухгалтерия»