Новини публікуються мовою оригіналу

Мінрегіон нагадує про можливість реалізації у 2016 році інвестиційних проектів за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.

Станом на 26 жовтня до Мінрегіону відповідні пропозиції подано лише Запорізькою, Кіровоградською, Харківською обласними та Київською міською державними адміністраціями. При цьому не всі інвестиційні програми і проекти регіонального розвитку, подані цими регіонами, відповідають визначеним законодавством напрямам спрямування коштів державного фонду регіонального розвитку.

Реалізація відповідних програм і проектів повинна спрямовуватись на створення оптимальних умов для сталого розвитку спроможних, конкурентоздатних та інвестиційно привабливих територіальних громад, включаючи заходи щодо підготовки фахівців з місцевого розвитку, забезпечення містобудівною документацією, тощо.

Мінрегіоном розроблена Оn-line платформа Державного фонду регіонального розвитку для здійснення прозорого відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть фінансуватися за рахунок коштів ДФРР. На цій платформі розміщено: нормативно-правову базу ДФРР; перелік інвестиційних програм і проектів в розрізі регіонів, з визначенням їх статусу та описом.

Бухгалтерский сервис «Интерактивная бухгалтерия»