Новости публикуются на языке оригинала

Уряд схвалив проект постанови «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 року № 409», якою удосконалено низку державних соціальних нормативів споживання житлово-комунальних послуг, у межах яких надаються пільги та житлові субсидії. Про це інформує Мінрегіон.

Зокрема, установлено диференційовані за періодами часу обсяги електричної енергії в разі використання її для індивідуального опалення.

Також у разі використання теплової енергії для централізованого опалення (теплопостачання) для абонентів, житлові будинки яких обладнані будинковими та/або квартирними приладами обліку, встановлено соціальний норматив — 0,0548 Гкал на 1 кв.м. опалювальної площі на місяць в опалювальний період.

Документом установлено коригуючі коефіцієнти для 1-2-поверхових, 3-4-поверхових будівель і будівель на 5 і більше поверхів у розрізі регіонів для розрахунку витрат теплової енергії, електричної енергії, природного газу й інших видів палива на потреби опалення.

Актом також визначено соціальну норму постачання холодної води у 4 куб. метри на одну особу на місяць у разі відсутності централізованого постачання гарячої води понад 14 діб.

Бухгалтерский сервис «Интерактивная бухгалтерия»