Новости публикуются на языке оригинала

ГУ ДФС у Житомирській області в листі від 08.10.2015 р. №757/06-30-22-05-12 висловилося щодо застосування РРО при наданні платних послуг плавального басейну  населенню.

У запиті підприємство зазначає, що  є бюджетною установою та неприбутковим підприємством, має плавальний басейн і  надає платні послуги населенню. Надання цих послуг  підтверджується видачею абонентів на місяць, які виготовлені типографічним способом із нанесеними друкарським способом серією, номером, номінальною вартістю.

Посилаючись на норми Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.1995 р. № 265/95-ВР, податківці вказують на відсутність пільги щодо незастосування реєстраторів розрахункових операцій при наданні послуг.

РРО та розрахункові книжки не застосовуються при продажу проїзних і перевізних документів на залізничному (крім приміського) й авіаційному транспорті з оформленням розрахункових і звітних документів та на автомобільному транспорті з видачею талонів, квитанцій, квитків із нанесеними друкарським способом серією, номером, номінальною вартістю, а також при продажу білетів державних лотерей через електронну систему прийняття ставок, що контролюється в режимі реального часу центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, і квитків на відвідування культурно-спортивних і видовищних закладів.

Тож  підприємству  при наданні будь-яких послуг слід застосовувати РРО.

Бухгалтерский сервис «Интерактивная бухгалтерия»