Новости публикуются на языке оригинала

1 жовтня 2015 р. у Торгово-промисловій палаті України відбудеться Національний форум з актуальних питань у сфері оподаткування. Необхідність проведення такого заходу викликана наболілими для бізнесу проблемними питаннями відносин із фіскальними органами.

План заходу передбачає дискусію щодо податкового законодавства, проблем у відносинах малого та середнього бізнесу з фіскальними органами, питань митного оподаткування, змін у податковому законодавстві тощо.

Основні теми форуму  – податкова реформа 2015, електронне адміністрування ПДВ, митні питання в контексті податків і зборів, зменшення податкового тиску на фонд оплати праці, проблеми у взаємодії між бізнесом та фіскальними органами у розрізі різних галузей економіки.

До участі у форумі запрошені ключові експерти Державної фіскальної служби України, Міністерства фінансів України, представники галузевих асоціацій, Палати податкових консультантів, представники юридичних компаній тощо.  Також передбачається участь в обговоренні  депутатів Верховної Ради України.

За додаткової інформацією щодо участі можна звертатися за тел. (044) 279 29 31 або  e-mail: elv-ird@ucci.org.ua. Місце проведення: м.Київ, вул. В.Житомирська, 33, Chamber Plaza.

Бухгалтерский сервис «Интерактивная бухгалтерия»