Новости публикуются на языке оригинала

Мінфін затвердив Методичні рекомендації щодо обліку дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння, виробів із них та матеріалів, що їх містять (наказ від 15.09.2015 р. № 780).

Зокрема було зазначено що суб’єктам дозволено вести облік в електронному вигляді. Засади ведення електронного документообігу та використання електронних документів встановлено Законом України «Про електронні документи та електронний документообіг». Відповідно до Положення про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку, затвердженого наказом Мінфіну від 24.05.1995 р. № 88, первинні документи, створені в електронному вигляді, застосовуються в бухгалтерському обліку за умови дотримання вимог законодавства про електронні документи й електронний документообіг.

Строки зберігання облікових і звітних документів, у тому числі документів оперативного обліку, визначаються внутрішньою інструкцією суб'єкта, але не можуть бути менше строків, установлених законодавством України для зберігання бухгалтерської документації.

Бухгалтерский сервис «Интерактивная бухгалтерия»