Новости публикуются на языке оригинала

На сторінці Територіальних органів ДФС у Житомирській області розміщено вказівку стосовно закриття рахунка в банку, щодо якого розпочато процедуру ліквідації.

Відповідно до нормативних вимог, після завершення ліквідаційної процедури всі рахунки платника податків, у тому числі відкриті через його відокремлені підрозділи, мають бути закриті.

Порядок ліквідації банків визначається Законами України «Про банки та банківську діяльність» від 07.12.2000 р. № 2121-ІІІ та Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» від 23.02.2012 р. № 4452-VI.

Процедура ліквідації банку вважається завершеною, а банк ліквідованим із дня внесення запису про це до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

Окремо наголошено, що в ІС «Податковий блок» надано можливість після завершення ліквідаційних процедур формувати довідку про відсутність заборгованості зі сплати податків, зборів за формою № 22-ОПП, якщо в платника податків лишилися незакритими його рахунки у фінансових установах.

Бухгалтерский сервис «Интерактивная бухгалтерия»