Новости публикуются на языке оригинала

Для органів державної влади, підприємств, установ та організацій, що повністю або частково утримуються (фінансуються) за рахунок бюджетних коштів (далі — підприємства), було змінено окремі норми Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої наказом Мінфіну від 13.03.1998 р. № 59.

Так, якщо дата на транспортному квитку не збігається з датою прибуття працівника з відрядження згідно з наказом про відрядження, тоді з дозволу керівника береться до уваги затримка у відрядженні на вихідні чи святкові й неробочі дні в разі, якщо строк перебування працівника поза місцем його постійної роботи не перевищуватиме строку відрядження. За ці дні працівникові не відшкодовуються добові витрати, витрати на найм житлового приміщення й інші витрати (крім витрат на проїзд із місця відрядження до місця постійної роботи).

Окрім того, вилучили вимогу здійснювати реєстрацію особи, яка вибуває у відрядження, у спеціальному журналі за встановленою формою.

Керівникам підприємств дозволили особисто вирішувати питання відшкодування своїх витрат на перевезення багажу понад вагу, вартість перевезення якого входить до вартості квитка.

Відповідні зміни передбачені наказом Мінфіну від 04.08.2015 р. № 694.

Бухгалтерский сервис «Интерактивная бухгалтерия»