Новости публикуются на языке оригинала

Кабінет Міністрів України вніс зміни до Порядку виплати пенсій та грошової допомоги за згодою пенсіонерів та одержувачів допомоги через їх поточні рахунки у банках, затвердженого урядовою постановою від 30.08.1999 р. № 1596, передбачивши, що для осіб, які переміщуються із тимчасово окупованої території України, районів проведення АТО й населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення, і перебувають на обліку, що підтверджується довідкою1, уповноваженим банком є АТ «Ощадбанк».

Виданою згідно з Порядком оформлення і видачі довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України, району проведення антитерористичної операції чи населеного пункту, розташованого на лінії зіткнення, затвердженим постановою КМУ від 01.10.2014 р. № 509.

Одночасно внесено зміни до постанови від 05.11.2014 р. № 637, згідно з якими особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України, районів проведення антитерористичної операції та населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення, виплата (продовження виплати) пенсій здійснюватиметься в установах публічного акціонерного товариства «Державний ощадний банк України» і з використанням його платіжних пристроїв. Такі виплати можуть здійснюватися за бажанням особи з доставкою додому.

Зазначені зміни внесені постановою Кабміну від 12.08.2015 р. № 615.

Бухгалтерский сервис «Интерактивная бухгалтерия»