Новости публикуются на языке оригинала

ДПІ в Київському районі м. Одеси  ГУ ДФС в Одеській області нагадує платникам, що з метою створення якісних умов обслуговування платників і забезпечення швидкості процесу адміністрування податків  Державною фіскальною службою України розроблено й  підтримується в актуальному стані низка сервісів, завдяки яким можна сформувати, перевірити й надіслати до ДФС податкову звітність, дистанційно перевірити розрахунки із бюджетом, дізнатися про строки сплати податків, а також іншу корисну інформацію. Зокрема:

  • Спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до «Єдиного вікна подання електронної звітності» —  програмне забезпечення використовується для формування та подання звітності до Пенсійного Фонду України, Державної служби статистики України, ДФС України, а також накладання електронного цифрового підпису та шифрування електронних документів. Слід зазначити, що це програмне забезпечення наразі функціонує в дослідній експлуатації;
  • ОПЗ (OPZ) — програмне забезпечення з формування платниками податків податкової звітності та реєстру отриманих і виданих податкових накладних до органів ДФС в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв'язку. Також програма автоматично виконує чимало спеціальних розрахунків, самостійно визначає допущені неточності, дає підказки щодо заповнення того чи іншого показника податкової звітності, контролює заповнення всіх реквізитів, що дуже зручно для подання звітності електронною поштою;
  • Електронний кабінет платника податків — це персональне автоматизоване робоче місце платника, працювати в якому він може без використання спеціально встановленого клієнтського застосування.

Електронний кабінет є захищеним, персоналізованим і безпечним електронним сервісом, який надає безконтактні способи взаємодії платників податків і Державної фіскальної служби України з використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій. За допомогою цього сервісу платник податків має змогу:

1) підготувати, заповнити й надіслати податкову звітність в електронному вигляді;

2) переглядати дані про стан розрахунків із бюджетом (картки особових рахунків).

Нині в сервісі «Електронний кабінет платника податків» поки що не реалізовано функції подання звітності з єдиного соціального внеску.

Варто зазначити: на ринку програмного забезпечення України у сфері подачі звітності в електронному вигляді представлена значна кількість програмних продуктів інших розробників, за допомогою яких платники податків можуть подавати звітність в електронному вигляді як на безоплатній основі, так і на засадах купівлі ліцензійного програмного забезпечення.

Сектор комунікацій ДПІ у Київському районі м. Одеси
Головного управління  ДФС в Одеській області

Бухгалтерский сервис «Интерактивная бухгалтерия»