Новости публикуются на языке оригинала

У зв’язку із прийняттям Кабінетом Міністрів України розпорядження від 27.05.2015 р. № 544-р «Про обсяги лікарських засобів та медичних виробів, операції з ввезення яких на митну територію України та постачання на митній території України звільняються від обкладення податком на додану вартість на період проведення антитерористичної операції та/або запровадження воєнного стану» повідомляємо: Законом України від 01.07.2014 р. № 1561-VII «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо спеціальних засобів індивідуального захисту та лікарських засобів», який набрав чинності 23.07.2014 р., було доповнено підрозділ 2 р. XX Податкового кодексу України пунктом 32.

Зокрема, тимчасово, на період проведення антитерористичної операції та/або запровадження воєнного стану відповідно до законодавства, звільняються від обкладення податком на додану вартість операції з ввезення на митну територію України та постачання на митній території України:

1) лікарських засобів і медичних виробів, що призначені для використання закладами охорони здоров'я та учасниками АТО для надання медичної допомоги фізичним особам, які в період проведення антитерористичної операції та/або запровадження воєнного стану відповідно до законодавства зазнали поранення, контузії чи іншого ушкодження здоров'я;

2) лікарських засобів і медичних виробів без державної реєстрації та дозвільних документів щодо можливості ввезення на митну територію України, що призначені для використання закладами охорони здоров'я та учасниками антитерористичної операції для надання медичної допомоги фізичним особам, які в період проведення антитерористичної операції та/або запровадження воєнного стану відповідно до законодавства зазнали поранення, контузії чи іншого ушкодження здоров'я.

Так само від оподаткування та обкладення митом звільняються каски, бронежилети, виготовлені відповідно до військових стандартів або технічних умов, та матеріали для їх виготовлення.

ДПІ у Голосіївському районі ГУ ДФС у м. Києві

Бухгалтерский сервис «Интерактивная бухгалтерия»