Новости публикуются на языке оригинала

Держветфітослужба України листом від 14.07.2015 р. № 15-2-2-16/21357 повідомила про майбутнє скорочення офіційних лікарів ветеринарної медицини. Із майбутньої редакції Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» від 23.12.1997 р. № 771/97-ВР, що набирає чинності 20 вересня, таке поняття викреслено, а державний контроль за дотриманням необхідних гігієнічних вимог щодо забезпечення безпечності готових харчових продуктів тваринного походження на бійнях, гуртівнях і потужностях виконуватиме державний інспектор, який має відповідну кваліфікацію й ветеринарну освіту, або вповноважена особа.

Відомство вповноважило керівників територіальних органів повідомити про майбутнє вивільнення під особистий підпис не менш ніж за 2 місяці.

Офіційні лікарі ветеринарної медицини у своїй роботі є незалежними, повинні професійно виконувати свої обов'язки, керуються відповідним положенням, затвердженим в установленому законодавством порядку, цим Законом й іншими нормативно-правовими актами.

Бухгалтерский сервис «Интерактивная бухгалтерия»