Новости публикуются на языке оригинала

ДФС України розроблено доповнення до програмного забезпечення «Система формування та подання до органів ДПС засобами телекомунікаційного зв’язку податкової звітності, податкових накладних та реєстрі податкових накладних в електронному вигляді».

Додано такі форми документів із метою:

  1. упровадження нових електронних сервісів, створення комфортних умов для платників податків:

· F/J1490004 — «Інформаційне повідомлення»;

  1. створення комфортних умов для платників податків при запровадженні системи електронного адміністрування ПДВ і відповідно до вимог п. 34 підрозділу 2 р. ХХ ПКУ:

· F/J1301204 — «Запит щодо отримання відомостей про стан рахунка в системі електронного адміністрування податку на додану вартість»;

· F/J1401204 — «Витяг із системи електронного адміністрування ПДВ»;

  1. виконання вимог постанови КМУ «Деякі питання електронного адміністрування податку на додану вартість» від 16.10.2014 р. № 569:

· F/J1401301 — «Витяг із системи електронного адміністрування ПДВ щодо суми збільшення, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних»;

· F/J1301401 — «Запит щодо отримання відомостей із Єдиного реєстру податкових накладних»;

· F/J1401401 — «Витяг із Єдиного реєстру податкових накладних».

За необхідності створення нових документів їх потрібно вибрати в довіднику документів (п. 4.1 допомоги) програмного забезпечення.

Бухгалтерский сервис «Интерактивная бухгалтерия»