Новости публикуются на языке оригинала

Відповідно до п. 4 ч. 1 ст. 6 Закону України від 08.07.2010 р. № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями,  платник єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування зобов’язаний подавати звітність до фіскального органу за основним місцем обліку у строки, порядку й за формою, установленими центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування й реалізує державну податкову та митну політику, за погодженням із Пенсійним фондом та фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Згідно із п. 7 р. ІІІ Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 р. № 435, якщо страхувальник із числа страхувальників, зазначених у п. 1, 2, 4 цього розділу, у звітному періоді змінює місцезнаходження, місце реєстрації чи місце проживання (поза межами територіального обслуговування фіскального органу, в якому він перебував на обліку) звіт за цей звітний період (із першого до останнього календарного числа звітного періоду) подається до фіскального органу за новим місцем взяття на облік.

Таким чином, у разі зміни суб’єктом господарювання протягом бюджетного року місцезнаходження, пов’язаного зі зміною адміністративного району, звітність про суми нарахованого єдиного внеску подається та сплачується за новим місцем узяття на облік.

Сектор комунікацій ДПІ в Київському районі м. Одеси

Бухгалтерский сервис «Интерактивная бухгалтерия»