Новости публикуются на языке оригинала

Державна податкова інспекція в Київському районі м. Одеси роз’яснює: дитина, яка не досягла шістнадцяти років або є неповнолітньою та ще не має паспорта, не може самостійно отримати документ, що засвідчує реєстрацію в Державному реєстрі. Замість неї це може зробити один із батьків або усиновитель, опікун, піклувальник. Для цього необхідно пред’явити свідоцтво про народження дитини й документ, що посвідчує особу одного з батьків, і заповнити Заяву. У разі якщо свідоцтво про народження дитини видане не українською мовою, треба подати засвідчений у встановленому законодавством порядку переклад такого свідоцтва українською мовою.

Документ, що засвідчує реєстрацію в Державному реєстрі, видається протягом п’яти робочих днів із дня звернення фізичної особи, її законного представника чи вповноваженої особи до державної податкової інспекції за місцем проживання. У такому документі зазначається реєстраційний номер Облікової картки.

Фізичні особи — громадяни України, які не мають постійного місця проживання в Україні або тимчасово перебувають за межами населеного пункту проживання, отримання доходів, місцезнаходження іншого об’єкта оподаткування, можуть звернутися за отриманням документа, що засвідчує реєстрацію в Державному реєстрі, до будь-якої державної податкової інспекції. У такому разі строк видачі документа може бути продовжено до десяти робочих днів.

Консультацію стосовно порядку заповнення заяви можна отримати в Центрі обслуговування платників податків ДПІ в Київському районі м. Одеси за адресою:  пр-т Академіка Глушко, 17/2.

Сектор комунікацій ДПІ у Київському районі м. Одеси
Головного управління ДФС в Одеській області

Бухгалтерский сервис «Интерактивная бухгалтерия»