Новости публикуются на языке оригинала

Державна податкова інспекція у м. Черкасах нагадує платникам, що згідно із  п. 9 р. II «Прикінцевих положень» Закону України від 06.07.1995 р. № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (даліЗакон) до 1 липня 2015 року діє мораторій на застосування штрафних санкцій щодо окремих суб’єктів господарювання.

Зокрема, суб’єкти господарювання звільняються від санкцій за порушення вимог цього Закону при:

- наданні послуг у разі проведення розрахунків у касах з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів і видачею відповідних квитанцій, підписаних і завірених печаткою в установленому порядку;

- виконанні операцій з купівлі-продажу іноземної валюти, якщо ці операції виконуються в касах уповноважених банків з оформленням розрахункових документів відповідно до нормативних актів Національного банку України, та операцій комерційних агентів банків із приймання готівки для подальшого її переказу;

- продажу товарів у системах електронної торгівлі (комерції).

Отже, із 1 липня 2015 року до вказаних суб’єктів господарювання за порушення норм використання РРО та РК застосовуватимуться штрафні санкції. Їх розмір залежить від видів порушень і становить від 1 до 5100 грн, 100%  або 500% вартості  проданих  із порушеннями товарів (послуг), 200% вартості необлікованих товарів.

Шановні платники! Для попередження нарахування штрафних санкцій ДПІ у м. Черкасах радить вам урахувати зміни, які наберуть чинності із 1 липня п.р. Консультації з питань застосування РРО можна отримати в Черкаському Центрі обслуговування платників за адресою вул. Хрещатик, буд. 235, 1 поверх.

ДПІ у м. Черкасах

Бухгалтерский сервис «Интерактивная бухгалтерия»