Новости публикуются на языке оригинала

 ДПІ у Подільському районі ГУ ДФС у м. Києві нагадує, що обов’язковою умовою подання електронної звітності є реєстрація електронного підпису посадових осіб у встановленому законодавством порядку.

 До основних переваг надання електронної звітності можна віднести такі, як:

  • економія робочого часу платників податків і коштів на придбання бланків звітних документів;
  • економія часу на уникненні черг під час традиційного подання звітності;
  • скорочення строків проведення перевірки стосовно правомірності заявлених до відшкодування сум ПДВ і забезпечення своєчасного їх відшкодування платнику податків;
  • підтвердження доставки звітності;
  • конфіденційність інформації;
  • оперативність обробки отриманої інформації.

Зважаючи на пришвидшення економічних операцій з кожним днем, електронна звітність є невід’ємною необхідністю організації обліку й вимогою часу. За умови високого рівня технічної бази та програмного обслуговування, переваги від використання системи подання податкової звітності в електронному вигляді перевищать її недоліки.

З питань отримання ключа електронного цифрового підпису з метою подання звітності в електронному вигляді, платники Подільського району мають можливість звернутися до представництва Акредитованого Центру сертифікації  ключів ІДД ДФС України, що знаходиться в приміщенні Центру обслуговування платників ДПІ у Подільському районі ГУ ДФС у м. Києві за адресою: м. Київ, вул. Турівська, 12, тел.: 425-32-27.

ДПІ у Подільському районі ГУ ДФС у м. Києві

Бухгалтерский сервис «Интерактивная бухгалтерия»