Новости публикуются на языке оригинала

ДФС із приводу цього запитання в підкатегорії 103.25 «ЗІР» надала таке роз’яснення: якщо працівника було прийнято на роботу в звітному періоді (наприклад, 31 березня), а дохід нараховано й виплачено в наступному (наприклад, 1 квітня), дата прийняття на роботу (31 березня) не відображається під час заповнення й подання податкового розрахунку за той звітний період, в якому нараховано дохід працівнику.

Тобто за цих умов у І кварталі такий працівник не отримував дохід, а отже, він взагалі не потрапить до форми № 1ДФ за І квартал.

У формі № 1ДФ за ІІ квартал графу «Дата прийняття на роботу» не заповнюють, адже працівника прийнято на роботу в І кварталі, а відповідно до п. 3.7 Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 13.01.2015 р. № 4, графа 6 «Дата прийняття на роботу» заповнюється тільки на тих фізичних осіб, які приймалися на роботу у звітному періоді.

Бухгалтерский сервис «Интерактивная бухгалтерия»