Новости публикуются на языке оригинала

У січні – квітні 2015 року Київська міська митниця ДФС забезпечила надходження до Державного бюджету України податків і зборів у розмірі 10,94 млрд грн, що на 65,1% більше ніж за аналогічний період попереднього року. Доведений фіскальною службою індикативний показник доходів виконано в повному обсязі — 101,7%. Середньоденні надходження протягом указаного періоду склали 138,5 млн грн.

До п’ятірки основних бюджетоформуючих позицій, що імпортувалися в Україну в поточному році, увійшли різноманітні добрива, телефони, нафта й нафтопродукти, машини автоматичного оброблення інформації та електроенергія. За зазначеними товарами у квітні 2015 року відбулося зростання обсягів імпорту, що призвело до збільшення податків, сплачених до бюджету.

У напрямку контролю за повнотою оподаткування товарів, митне оформлення яких здійснювалось у столичній митниці, до бюджету додатково спрямовано 235,5 млн грн, із яких 224,3 млн грн — за результатами контролю митної вартості товарів, решта — контроль за класифікацією товарів і країною походження.

Головне управління ДФС у м. Києві

Бухгалтерский сервис «Интерактивная бухгалтерия»