Новости публикуются на языке оригинала

У Мінфіні повідомили, що в електронній системі адміністрування ПДВ були виявлені недоліки. Зокрема, якщо в сільгосппідприємства на електронному ПДВ-рахунку відсутні достатні кошти, електронна система адміністрування ПДВ не може виконати платіж із повернення податку йому на спецрахунок. Водночас ДФС в автоматичному режимі отримує інформацію про недостатність грошових коштів на електронному ПДВ-рахунку платника податку.

 Таким чином, причиною неотримання сільськогосподарськими підприємствами ПДВ з електронних ПДВ-рахунків Казначейства на спецрахунки є недостатність коштів на таких рахунках.

За результатами оперативного обговорення в Мінфіні було прийнято рішення про доопрацювання програмного забезпечення електронного адміністрування ПДВ — створення картотеки платежів. Програмне забезпечення має бути доопрацьоване протягом одного місяця. До того часу Мінфін доручив ДФС щодня направляти повторні реєстри до Казначейства й поінформувати платників податків про необхідність поповнення електронного ПДВ-рахунка в Казначействі.

Бухгалтерский сервис «Интерактивная бухгалтерия»