Новости публикуются на языке оригинала

Державна реєстрація юридичної особи здійснюватиметься в день надходження документів для проведення державної реєстрації юридичної особи.

Протягом 24 годин, окрім вихідних і святкових днів, після отримання державним реєстратором від органів статистики, доходів і зборів, Пенсійного фонду України даних про взяття на облік юридичної особи державним реєстратором видається (надсилається поштовим відправленням з описом вкладення) засновнику або уповноваженій ним особі один примірник оригіналу установчих документів із відміткою державного реєстратора про проведення державної реєстрації юридичної особи й виписка з Єдиного державного реєстру.

Державна реєстрація фізичної особи — підприємця здійснюватиметься не пізніше наступного робочого дня після надходження документів для проведення державної реєстрації фізичної особи — підприємця.

Протягом 24 годин, окрім вихідних і святкових днів, після отримання державним реєстратором від органів статистики, доходів і зборів, Пенсійного фонду України даних про взяття на облік фізичної особи — підприємця державним реєстратором видається (надсилається поштовим відправленням з описом вкладення) заявнику виписка з Єдиного державного реєстру.

Відповідні новації встановлені Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)» від 12.02.2015 р. № 191-VIII. Документ набирає чинності із дня, наступного за днем його опублікування.

Бухгалтерский сервис «Интерактивная бухгалтерия»