Новости публикуются на языке оригинала

Верховна Рада України Законом України «Про внесення зміни до статті 1861 Земельного кодексу України щодо спрощення процедури погодження проекту землеустрою» від 11.02.2015 р. № 180-VIII удосконалила деякі аспекти погодження проекту землеустрою. Зокрема, ст. 1861 ЗКУ доповнено ч. 8 відповідно до якої у висновку про відмову погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки має бути надано вичерпний перелік недоліків проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки й розумний строк для усунення таких недоліків (який за письмовим проханням розробника проекту може бути продовжений).

Водночас уповноважені органи відмовити в погодженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки можуть лише в разі, якщо не усунено недоліки, на яких було наголошено в попередньому висновку. Не можна відмовити в погодженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з інших причин чи вказати інші недоліки.

Повторна відмова не позбавляє права розробника проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки усунути недоліки проекту й подати його на погодження.

Бухгалтерский сервис «Интерактивная бухгалтерия»