Новости публикуются на языке оригинала

Уряд на засіданні 28.12.2016 р. прийняв постанову «Про оплату праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» від 28.12.2016 р. № 1037. Про це інформує Мінсоцполітики.

Отже, відповідно до рішення Уряду, із 1 січня 2017 року посадові оклади (тарифні ставки) розраховуються виходячи з розміру посадового окладу (тарифної ставки) працівника 1-го тарифного розряду ЄТС, установленого в розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб на 1 січня календарного року. Як відомо, із 1 січня 2017 року — це 1600 грн.

Водночас керівникам установ, закладів й організацій окремих галузей бюджетної сфери з метою недопущення «зрівнялівки» в оплаті праці доручається забезпечити в межах фонду оплати праці диференціацію заробітної плати працівників, які отримують заробітну плату на рівні мінімальної заробітної плати, за рахунок установлення доплат, надбавок, премій, залежно від складності, відповідальності й умов виконуваної роботи, кваліфікації працівника, результатів його праці.

Реалізація проекту акта буде здійснена в межах видатків, передбачених на оплату праці працівників бюджетних установ, закладів й організацій у 2017 році.

Бухгалтерский сервис «Интерактивная бухгалтерия»