Новости публикуются на языке оригинала

Громадські формування  протягом року, починаючи з 01.01.2017 р., мають подати до ЄДР  заяви про внесення змін до ЄДР із відомостями про юридичну особу, що підлягають унесенню до ЄДР у разі створення юридичної особи, але не були внесені до нього до 01.01.2017 р. (пп. 2 п. 2 р. ІІ Закону № 835 ).

  Громадські формування — політичні партії, структурні утворення політичних партій, громадські об’єднання, місцеві осередки громадського об’єднання зі статусом юридичної особи, професійні спілки, їх об’єднання, організації профспілки, передбачені статутом профспілки та їх об’єднання, творчі спілки, місцеві осередки творчих спілок, постійно діючі третейські суди, організації роботодавців, їх об’єднання, відокремлені підрозділи іноземних неурядових організацій, представництва, філії іноземних благодійних організацій (п. 3 ч. 1 ст. 1 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань» від 15.05.2003 р. № 755-IV, даліЗакон № 755).

  Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань (далі — ЄДР).

 Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців» та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань» від 26.11.2015 р. № 835-VIII.

Нагадаємо: перелік відомостей про юросіб (окрім держорганів й органів місцевого самоврядування), які мають міститися в ЄДР, наведений у ч. 2 ст. 9 Закону № 755, а перелік відомостей про державну реєстрацію громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, — у ч. 5 ст. 9 Закону № 755.

Бухгалтерский сервис «Интерактивная бухгалтерия»