Новости публикуются на языке оригинала

Мінекономрозвитку в листі від 25.11.2016 р. № 3302-01/38216-06 розглянуло питання щодо закупівлі робіт.

1. Якщо роботи проводяться по окремому об’єкту, на який складений окремий об’єктний кошторис (кошторисний розрахунок), їх закупівлю замовник здійснює, керуючись вартісними межами, установленими для проведення публічних закупівель.

2. Якщо супровідні роботам послуги по об’єкту будівництва, включені до зведеного кошторисного розрахунку, та водночас вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт (будівництва), цей предмет закупівлі відноситься до визначення «роботи».

3. Якщо послуги з поточного ремонту проводяться за кожним окремим будинком, будівлею, спорудою, лінійним об’єктом інженерно-транспортної інфраструктури, їх закупівлю замовник здійснює, керуючись вартісними межами, установленими для проведення публічних закупівель, для кожного окремого будинку, будівлі, споруди, лінійного об’єкта інженерно-транспортної інфраструктури.

4. У разі коли замовником було укладено договір на виконання робіт, під час виконання яких виникла необхідність у додатковій закупівлі (проведенні додаткових будівельних робіт, що не були включені у початковий проект), вартість якої перевищує межі, установлені для проведення публічних закупівель, замовник може здійснити закупівлю таких робіт шляхом застосування переговорної процедури закупівлі за наявності підтверджених обставин.

Бухгалтерский сервис «Интерактивная бухгалтерия»