Новости публикуются на языке оригинала

Уряд оновив список Заходів щодо ефективного та раціонального використання державних коштів, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів, утворених органами державної влади підприємств, установ та організацій, які використовують кошти державного бюджету.

На зміну постанови КМУ «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету» від 01.03.2014 р. № 65 прийшла постанова КМУ «Про ефективне використання державних коштів» від 11.10.2016 р. № 710. Чинна з 20.11.2016 р. (опубліковано в газеті "Урядовий кур'єр" від 20.10.2016 р. № 196).

Список цих Заходів зменшено з 31 до 25 позицій.

Зокрема, наразі передбачено:

1. Оптимізувати витрати на оплату послуг мобільного зв’язку (було — припинення здійснення витрат на оплату послуг мобільного зв’язку).

2. Допускається перерозподіл штатної чисельності в межах одного типу закладів і головного розпорядника бюджетних коштів, не допускаючи збільшення загальної чисельності працівників.

3. Прибрано норму, яка тимчасово припиняла встановлення доплат за виконання обов’язків тимчасово відсутніх працівників.

4. Прибрано норму з обмеження максимального розміру місячної заробітної плати (грошового забезпечення) керівних працівників органів державної влади й інших державних органів, утворених органами державної влади й органами місцевого самоврядування підприємств, установ та організацій.

5. Прибрано норму щодо здійснення заповнення вакантних посад за умови забезпечення в повному обсязі в межах затвердженого фонду оплати праці всіх обов’язкових виплат із заробітної плати працівникам.

6. Прибрано норму щодо планування видатків, пов’язаних зі стимулюванням працівників кожної бюджетної установи, за умови забезпечення в повному обсязі за рахунок бюджетних коштів обов’язкових виплат із заробітної плати працівникам, інших соціальних виплат, у т.ч. стипендій, і видатків на проведення розрахунків за комунальні послуги й енергоносії всіх бюджетних установ, що належать до сфери управління відповідного розпорядника бюджетних коштів.

Бухгалтерский сервис «Интерактивная бухгалтерия»