Новости публикуются на языке оригинала

На інформаційному ресурсі для Замовників Infobox відтепер працює онлайн-конструктор примірних специфікацій. Конструктор надає можливість будувати індивідуальні специфікації для закупівель на підставі наявних шаблонів, що значно спрощує підготовку тендерної документації.

Відтепер у замовників є можливість не лише використовувати примірну специфікацію, а й створювати власну, комбіновану, за допомогою онлайн-конструктора.

Наприклад: дитячий садок планує закупити 5 різних видів овочів для їдальні. Для цього в конструкторі необхідно обрати одну з уже існуючих позицій, скажімо, моркву, задавши її в пошукову форму, і натиснути на позначку конструктора, відкривши можливість для редагування. Після цього треба додати в редаговану специфікацію решту позицій (картопля, капуста тощо). Якщо їхній опис уже є в базі примірних специфікацій, то їх можна додати з автоматичними параметрами, якщо ж ні — прописати їх вручну.

Далі замовник може обирати необхідні для нього параметри по кожній із позицій замовлення (наприклад, розмір овочів, їхній сорт, упаковку тощо). Після уточнення бажаних параметрів можна завантажити фінальну специфікацію в зручному форматі чи відразу направити на електронний майданчик. Для більш зручного користування конструктором кожен з етапів підготовки специфікацій супроводжують детальні підказки.

Бухгалтерский сервис «Интерактивная бухгалтерия»