Новости публикуются на языке оригинала

За повідомленням Урядового порталу, у межах децентралізації внесено зміни до Порядку затвердження титулів об'єктів, будівництво яких здійснюється із залученням бюджетних коштів, коштів державних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.09.1997 р. № 995.

Керівників замовників об'єктів, будівництво яких здійснюється із залученням бюджетних коштів (місцевих бюджетів, коштів державного фонду регіонального розвитку) загальною кошторисною вартістю до 120 млн грн уповноважено затверджувати титули таких об'єктів і погоджувати їх з органами (за наявності), до сфери управління яких вони належать.

Це посилить здійснення контролю за фінансуванням об'єктів капітального будівництва на місцевому рівні в межах бюджетної децентралізації. При цьому титул не потребуватиме погодження з головним розпорядником бюджетних коштів, оскільки, зокрема, місцеві органи виконавчої влади, сільські, селищні, міські ради приймають рішення про будівництво та фінансування об'єктів комунальної власності, що знаходяться в їх підпорядкуванні та в межах відповідної адміністративно-територіальної одиниці.

Бухгалтерский сервис «Интерактивная бухгалтерия»