Новости публикуются на языке оригинала

Задля того аби отримати кошти на виплату зарплати чи перерахувати їх на зарплатні рахунки працівників, необхідно подати до банку платіжні доручення на сплату податків і зборів із зарплати, тобто ПДФО, військового збору та ЄСВ.

У матеріалі «Як заповнити платіжне доручення на сплату податків із зарплати» розглянуто особливості заповнення полів платіжки при сплаті податків, а також звертається увага на заповнення поля «Призначення платежу» платіжного доручення.

Не лишили поза увагою й вимогу, за якою банки повинні контролювати сплату ЄСВ у сумі, що має становити не менш ніж 1/5 суми коштів для виплати зарплати, зазначеної в грошових чеках, платіжних дорученнях й інших розрахункових документах. Відповіді на питання, що постають у зв’язку із цією нормою, — у матеріалі «Контроль банками оплати ЄСВ при виплаті зарплати».

Зверніть увагу!

Відповідно до постанови КМУ від 04.11.2015 р. № 892, упродовж 2016 року відбуваються перейменування та реорганізація деяких територіальних органів ДФС. Якщо внаслідок такої реорганізації утворюється нова юрособа публічного права, тоді це спричиняє появу нового для неї коду ЄДРПОУ, а водночас по-новому відкриття на її ім’я рахунків для зарахування ЄСВ. У новині «Нові рахунки для сплати ЄСВ із 1 серпня у зв’язку з реорганізацією фіскальних органів» розміщено інформацію про області, які вже надали нові реквізити рахунків для зарахування ЄСВ.

Бухгалтерский сервис «Интерактивная бухгалтерия»