Онлайн-конференции

  • slidebg
    «Интерактивная бухгалтерия» — мы ПЕРВЫЕ со свежими изменениями!
    ежедневная газета, база аналитических материалов, нормативные документы,
    полезные функции для бухгалтеров и руководителей
    .
240 грн
за 1 месяц

Тема конференції - Особливості нарахування та сплати плати за землю

Дата та час проведення - Дата й час проведення — 20 серпня 2015 року з 10.00 до 11.00

Доброго дня, шановні учасники онлайн-конференції!

Конституцією України визначено: земля є основним національним багатством, що перебуває під особливою охороною держави. Право власності на землю гарантується. Це право набувається та реалізується громадянами, юридичними особами й державою виключно відповідно до закону. Власники земельних ділянок, земельних часток (паїв), землекористувачі зобов’язані вносити в бюджет плату за землю: або у вигляді земельного податку, або у вигляді орендної плати. Зазвичай порядок обчислення та сплати плати за землю викликає чимало запитань у платників податку.

Пропонуємо вам долучитися до онлайн-конференції шляхом надсилання запитань.

На запитання відповідає заступник начальника Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників податків у м. Одесі Міжрегіонального головного управління Міндоходів Талпа Вікторія Павлівна

Відповіді на запитання ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЙ доступні у тарифних планах «Стандарт» та «Преміум»
Для отримання доступу оберіть тариф та передплатіть

Вы также можете оформить подписку позвонив по телефону (044) 392 3202 или info@interbuh.com.ua
 
 
 
 
Питання користувачів

Підприємство виявило помилки у поданій податковій декларації з плати за землю на 2015 рік. Чи можна виправити показники як за місяці, строк сплати податкових зобов’язань по яких минув, так і за місяці, строк слати по яких не настав, в одній уточнюючій податковій декларації?

Світлана, головний бухгалтер

Чи обов’язково разом з декларацією з плати за землю подавати оригінал довідки про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки або достатньо копії?

Ольга Костюк,

Підприємство має дві філії в іншому місті. Чи можуть вони самостійно подавати податкові декларації з плати за землю?

Людмила Зінькова,

Підприємство користується пільгою щодо сплати земельного податку та планує здати в оренду частину власної будівлі. Чи необхідно в даному випадку сплачувати податок?

Галина, помічник бухгалтера

З якої дати необхідно сплачувати орендну плату за земельні ділянки державної власності: з дня підписання договору оренди земельної ділянки чи з дня його реєстрації?

Віта Р.,

Місцева рада прийняла рішення про надання в оренду земельної ділянки юридичній особі. Підприємство почало користується цією земельною ділянкою, але договір оренди не оформлено. Чи потрібно в цьому випадку сплачувати земельний податок?

Микола Г.,

Чи має право фізособа - підприємець на загальній системі оподаткування включити до витрат підприємницької діяльності суму орендної плати за земельну ділянку ?

Димитрова Н.,

Комунальному підприємству передано на баланс на праві господарського відання нежитлову нерухомість. Чи потрібно сплачувати земельний податок за ділянку під нею?.. Дуже дякую!!!

Віолетта Т., бухгалтер

Місцевою радою прийнято рішення про звільнення від сплати земельного податку юридичну особу. З якого часу земельний податок можна не сплачувати?

Єгор Д.,

Які наслідки неподання податкової декларації з плати за землю при зміні нормативної грошової оцінки земельної ділянки?

Антон Зонов,

Чи зобов’язана юридична особа — платник єдиного податку третьої групи сплачувати земельний податок ?

Максим,

Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) набуло право постійного користування земельною ділянкою у 2015 році. Чи потрібно ОСББ сплачувати плату за землю ?

Ніколаєв М.Д.,

Я є власником будинку, про те на даний момент право власності на земельну ділянку під ним не оформлено. Чи повинна я сплачувати земельний податок за ділянку на якій розташовано будинок?

М. Семененяка,

Я є фізсобою-підприємцем на загальній системі оподаткування та займаюсь реалізацією автозапчастин з кіоску. Чи потрібно мені платити плату за землю під цією тимчасовою спорудою?

Соловей Д.,

Бабуся подарувала власну земельну ділянку своїй онуці. Чи повинна сплачувати земельний податок онука, якщо вона неповнолітня (15 років)?

Вікторія,

Підприємство у січні 2015 року здало декларацію з плати за землю на 2015 рік. Нещодавно дізнались про рішення міської ради 2014 року про затвердження нової нормативної грошової оцінки землі, яке набрало чинності з 01.07.2015 р. Чи потрібно подавати уточнюючу декларацію з плати за землю на 2015 р.?

Ірина, бухгалтер