Онлайн-конференции

  • slidebg
    «Интерактивная бухгалтерия» — мы ПЕРВЫЕ со свежими изменениями!
    ежедневная газета, база аналитических материалов, нормативные документы,
    полезные функции для бухгалтеров и руководителей
    .
240 грн
за 1 месяц

Тема конференції - Порядок проведення готівкових розрахунків

Дата та час проведення - 15 липня 2014 року з 15.00 до 16.00

Доброго дня, шановні учасники онлайн-конференції!
Під час провадження господарської діяльності в суб’єктів підприємницької діяльності виникають взаємовідносини із персоналом по зобов’язаннях з оплати праці, з органами соціальних фондів й іншими організаціями. Усі розрахунки зазвичай здійснюються в грошовій формі. Переважна частина розрахунків із виконання зобов’язань провадиться через установи банків безготівковим шляхом, які майже не мають обмежень. А ось розрахунки готівкою між підприємствами, організаціями, установами та підприємствами дозволяється здійснювати лише з дотриманням діючих обмежень. Саме тому особливо актуальними лишаються питання щодо порядку проведення готівкових розрахунків.

Заздалегідь дякую за поставлені запитання.

Відповідає на запитання платників податків заступник начальника управління податкового та митного аудиту Головного управління Міндоходів у Чернівецькій області Наталія Василівна Чернівчан

Відповіді на запитання ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЙ доступні у тарифних планах «Стандарт» та «Преміум»
Для отримання доступу оберіть тариф та передплатіть

Вы также можете оформить подписку позвонив по телефону (044) 392 3202 или info@interbuh.com.ua
 
 
 
 
Питання користувачів

Підприємство здійснює торговельну діяльність і одночасно надає послуги на СТО. Чи потрібно такому підприємству на цьому господарському об'єкті застосовувати РРО?

Андрій Степанков,

Чи поширюється обмеження щодо граничної суми розрахунків фізичної особи з підприємством (підприємцем) протягом одного дня за товари (роботи, послуги) у розмірі 150000 грн. при проведені таких розрахунків через РРО, РК?

Михайло Поляк, підприємець

Чи може суб’єкт господарювання на загальній системі оподаткування реалізовувати продукцію на ринках, ярмарках без застосовування РРО?

Олег Скрипник, майстер народних промислів

Стоматологічна клініка не використовує касовий апарат згідно ЗУ «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг». Чи можна стоматологічнй клініці, не маючи РРО, використовувати платіжний термінал при наданні стоматологічних послуг?

Світлана Марандюк, лікар-стоматолог

Чи може підприємство переглянути (перезатвердити) вже встановлений ліміт каси?

Константин Ковалюк, бухгалтер

Чи має право філія (відокремлений підрозділ) здавати отриману готівку одразу до банку, для зарахування її на розрахунковий рахунок підприємства, без проведення її у касі підприємства?

Іван Мендришора ,

Чи має право юридична особа перерахувати суму позики (інші платежі) на особисту (зарплатну) картку найманого працівника?

Марія Бранашко , бухгалтер

Чи можна використовувати готівкову виручку підприємців, безпосередньо не здаючи її до обслуговуючого банку, для проведення розрахунків з бюджетами та державними цільовими фондами за податками і зборами (обов’язковими платежами)?

Наталія Костинюк , бухгалтер

Як правильно провести оприбуткування готівки в касу підприємства при реалізації продукції власного виробництва?

Зоряна Шарабуряк, бухгалтер

Чи необхідно приватному підприємцю, який здійснює продаж у кіосках газет, журналів листівок, конвертів застосовувати РРО?

Степан Паламарюк , підприємець