Онлайн-конференции

  • slidebg
    «Интерактивная бухгалтерия» — мы ПЕРВЫЕ со свежими изменениями!
    ежедневная газета, база аналитических материалов, нормативные документы,
    полезные функции для бухгалтеров и руководителей
    .
240 грн
за 1 месяц

Тема конференції - Порядок ведення оновленого реєстру податкових накладних та заповнення нової декларації з ПДВ

Дата і час проведення - 10 квітня 2013 року з 15.00 до 16.00

На запитання читачів відповідатиме заступник начальника управління ДПС України — начальник відділу розробки та аналізу податкового законодавства з ПДВ Департаменту оподаткування юридичних осіб — Альбіна Маргарита Семенівна.

«Форми звітності з ПДВ і порядок їх заповнення було адаптовано під чинні норми Податкового кодексу України. Так, із початку березня 2013 року платники ПДВ почали вести Реєстр виданих та отриманих податкових накладних за новою формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 17.12.2012 р. № 1340. Окрім цього, за березень 2013 року вперше заповнюють і подають й оновлену податкову декларацію з ПДВ, форму якої затверджено наказом Міністерства фінансів України від 17.12.2012 р. № 1342.

Читачам «Інтерактивної бухгалтерії» ми пропонуємо поставити своє запитання й ознайомитися з відповідями на низку інших запитань, які виникли у платників цього податку під час ведення нового Реєстру виданих та отриманих податкових накладних, а також заповнення податкової декларації з ПДВ за новою формою.»

Відповіді на запитання ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЙ доступні у тарифних планах «Стандарт» та «Преміум»
Для отримання доступу оберіть тариф та передплатіть

Вы также можете оформить подписку позвонив по телефону (044) 392 3202 или info@interbuh.com.ua
 
 
 
 
Питання користувачів

Доброго дня! В мене таке запитання: який вид документу ставити для бухгалтерської довідки, якщо вона містить перелік податкових накладних, митних декларацій та касових чеків, на підставі яких відновлюють податковий кредит згідно п. 198.5 ПКУ?

Ганна Пономаренко, ТОВ, головний бухгалтер

Чи можна включити до переліку податкових накладних у бухгалтерській довідці, за якою відновлюють податковий кредит за п. 198.5 ПКУ, податкову накладну виписану понад рік тому?

Олексій Смоляр, бухгалтер

Доброго дня! Що вказувати в новому реєстрі податкових накладних за березень 2013 р. в графі "Причини складання податкової накладної"? В мене якоїсь окремої операції немає, писати "Складена за щоденними підсумками оперцій"? Дякую.

Оля Цицик, Техносервіс-Львів / Бухгалтер

Повертаємо товари постачальнику, який на момент повернення уже не платник ПДВ. Зрозуміло що розрахунку коригування, до раніше отриманої податкової накладної, він нам не виписує. Як такі коригування провести через р. ІІ Реєстру?

Наталія Рожманова, провідний бухгалтер, ТОВ

Якщо вартість придбаних послуг містить суму, яка не обкладається ПДВ, то як такі послуги показати в р. ІІ Реєстру? Наприклад, вартість залізничного квитка, яка містить суму збору на обов’язкове страхування від нещасних випадків.

Марина Семенчук, бухгалтер ТОВ

Як відобразити в Реєстрі ліквідацію необоротних активів за власним бажанням?

Леся Іванків, ТОВ, головний бухгалтер

Чи потрібно постачальнику включати до Реєстру податкову накладну, яка помилково не була ним зареєстрована у Єдиному реєстрі?

Олександр Ковальов, бухгалтер

Платник ПДВ, у якого протягом попереднього календарного року були відсутні неоподатковувані операції, і такі неоподатковувані операції почали здійснюватися у звітному періоді проводить розподіл податкового кредиту за ст. 199 ПКУ в останній день місяця: лише у звітному (податковому) періоді, коли неоподатковувані операції почали здійснюватися, чи у кожному звітному періоді до кінця календарного року?

Олена Мисюк, ТОВ, головний бухгалтер

Як показати в реєстрі списання дебіторської заборгованості?

Любов Еленко, ФО

Чи включають в р. ІІ Реєстру послуги банку? Якщо так, то як заповнити?

Ярина Кожуль, ПП, бухгалтер

Бухгалтерську довідку можна провести через реєстр тільки у випадках зазначених у п. 2.4 р. ІV Порядку № 1340? Чи тут зазначено невичерпний порядок?

Марія Белоус, бухгалтер

Як заповнити графи Реєстру, в яких відсутні показники: проставити прочерки, нулі чи залишити порожніми?

Ольга Клебан, ФОП

Як заповнити графу 6 (індивідуальний податковий номер платника податку – покупця) у разі постачання платником ПДВ нерезиденту послуг, місце постачання яких за кордоном?

Ольга Першеченко, ООО, бухгалтер

Отримали аванс, але помилково не виписали податкову накладну. Виявили це через кілька днів і за цей час в Реєстр включено виписані нами податкові накладні із більш пізніми датами. Як включити в Реєстр виданих та отриманих податкових накладних таку податкову накладну?

Іван Мирошниченко, ТОВ, бухгалтер

У разі здійснення постачань, які не є об’єктами обкладання ПДВ, що вказувати у графі 6 «Індивідуальний податковий номер покупця» р. І Реєстру?

Марина Семенова, помічник бухгалтера

Як показати в Реєстрі отриманий касовий чек на суму понад 240 грн (з ПДВ), якщо товари, вказані у ньому використовуються для пільгових постачань у межах госпдіяльності?

Людмила Новікова, ПП, бухгалтер